Handleiding: Zo voeg je iemand toe aan een Facebook advertentieaccount

Geplaatst op 16 oktober 2020 door Daniël Kuipers

Om het voor mijn nieuwe klanten (en natuurlijk voor mensen die via Google bij dit blog zijn beland) makkelijk te maken, schrijf ik blogs over hoe ze mij (of iemand anders) het best kunnen toevoegen aan hun programma’s.

Zodat ik mijn uren voor jou ook echt aan jouw online marketing kan besteden. En vandaag laat ik zien hoe je dat doet binnen je Facebook advertentieaccount.

In 7 stappen iemand toevoegen aan je Facebook advertentieaccount

Stap 1: ga naar de website van Facebook en log in.

Stap 2: klik rechtsboven op het pijltje dat naar beneden wijst en klik op ‘advertenties beheren’.

Advertenties beheren facebook

Stap 3: klik op het account waar je iemand aan wilt toevoegen.

Stap 4: klik links op de 9 bolletjes en dan op ‘Instellingen advertentieaccount’.

Instellingen advertentieaccount

Stap 5: klik op de blauwe knop met ‘Mensen toevoegen’ die rechts in beeld staat.

Stap 6: zorg dat je bevriend bent met de persoon die je wilt toevoegen op Facebook. Als het goed is, weet je wel hoe dat werkt ;).

Stap 7: vul de naam van de persoon in die je wilt toevoegen en selecteer de rol die je wilt geven. Klik vervolgens op bevestigen.

Tip: voeg nooit zomaar mensen toe als beheerder en denk goed na over de rol die je iemand wilt geven!

En meer

Deze handleiding is onderdeel van een serie blogs waarin ik uitleg hoe je mensen kan toegang geven tot de verschillende programma’s en accounts die gebruikt worden binnen online marketing.
Mocht je ook op zoek zijn naar hoe je iemand kan toevoegen tot bijvoorbeeld Analytics of Tag Manager, dan heb ik de volgende links voor je:

Geschreven door: Daniël Kuipers Daniël is oprichter van Online Marketing Agency. Hij speurt het internet continu af naar de nieuwste snufjes en tactieken en blogt erover in begrijpelijke taal. Nou ja, soms dan.
ebook

Download gratis E-books!

Ga naar de E-books

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *


Gerelateerde blogs

Haal jij het maximale uit online?

Meer dan 100 ondernemers gingen je voor. Van ZZP tot multinationals.

Doe de SEO-scan

Marketing kennisbank

Ben je op zoek naar de uitleg over een marketinggerelateerde term? Maak hieronder een keuze.

Alle rechten voorbehouden © 2023 - Online Marketing Agency