Super goed! De dagen vliegen voorbij en de mix van hard werken, gezelligheid en veel leren bevalt me ontzettend.
Als Online Marketeer houd ik me bezig met SEO, content en CRO. Eigenlijk alles om websites beter vindbaar én succesvoller te maken.
Beginnen met een pilatesles, daarna lekker lunchen, een terrasje pakken in de zon of ’s avonds uit eten. En als er tussendoor ook nog even geshopt kan worden, is mijn dag helemaal compleet. 🛍️
Zeker! Ik stuur je gelijk mijn lijstje door. Van gezellige terrassen tot leuke hotspots: ik heb altijd wel een adresje paraat.
Absoluut! Geboren in de Betuwe, maar met een stadshart. Nieuwe restaurants ontdekken, een gezellig terras of gewoon de reuring om me heen: daar word ik blij van.
Overdag sowieso SEO... maar zodra er “70% korting” in mijn mailbox verschijnt, wordt het toch een lastige keuze. 😉