10 vragen aan Jelle

OMA B.V.
Dieselstraat 1B
6716 BC Ede
Kvk: 83301852
Ik ben Teun van Veldhuizen, 20 jaar en woon in Bennekom. Op dit moment studeer ik aan de HAN in Nijmegen, waar ik de opleiding Ondernemerschap & Retail Management volg.
Ik ben graag actief bezig. Boksen en zaalvoetbal zijn mijn favoriete sporten. Daarnaast hou ik ook wel van een feestje en ben ik vaak te vinden op festivals.
Over 5 jaar ben ik afgestudeerd en heb ik nog wat meer van de wereld gezien. Dan hoop ik een baan of onderneming te hebben waar ik echt plezier in heb.
In het weekend spreek ik graag af met vrienden. Soms gaan we een avondje stappen, en soms pakken we gewoon een drankje op het terras.
Ik heb al best wat mooie plekken bezocht, zoals Thailand, Bali en Sri Lanka. Toch staat Canada voor mij bovenaan door de indrukwekkende natuur. Daarnaast geniet ik ook van een ontspannen vakantie op Ibiza, waar ik graag een week of twee achterover leun.
Ik ben niet heel actief op social media, maar ik kijk wel eens YouTube, bijvoorbeeld om samenvattingen van wedstrijden te zien.
Techno staat bij mij op nummer 1. Daarom ben ik vaak op technofestivals te vinden. Verder luister ik op Spotify ook graag naar andere genres, van house tot rap.
Mijn eerste week bij OMA was top. Vanaf het begin voelde ik me welkom in het team. We deden die week ook mee aan een voetbaltoernooi in Utrecht, wat meteen een leuke manier was om iedereen beter te leren kennen.
Ik loop stage bij OMA en werk mee aan verschillende projecten die draaien om online marketing.
Als stagiair heb ik nog geen echt specialisme, maar ik wil me graag verdiepen in SEO.
Geschreven door: Daniël Kuipers
Daniël is oprichter van Online Marketing Agency. Hij speurt het internet continu af naar de nieuwste snufjes en tactieken en blogt erover in begrijpelijke taal. Nou ja, soms dan.