10 vragen aan Plator Plana

Ik ben Alberto Duits, 27 jaar oud en ik studeer Communicatie en Multimediadesign aan de HAN in Arnhem. Vanuit daar specialiseer ik mij richting video en film.
Het hele jaar door game, kook en klus ik graag. In de zomer komen daar skaten en tuinieren bij. Tussendoor kijk ik graag films en series en zet ik de tv aan voor de Formule 1.
Over 5 jaar woon ik samen met mijn vriendin, hebben we een aantal reizen van onze lijst afgestreept en heb ik natuurlijk een toffe baan vol vette videoproducties.
In het weekend trek ik mijn kluskleren aan of ben ik een potje aan het gamen. Daarnaast Ook ga ik met plezier naar de IKEA (yes, ook als het druk is) of kijk ik thuis Formule 1 met de hele familie.
Scandinavië. Noorwegen, Zweden, Finland, Denemarken … ze lijken me allemaal supertof om een keer te bezoeken.
Ik heb er 2. Op Youtube kijk ik lange video’s over games, techniek, klussen of meubelmaken en op Instagram check ik vooral korte filmpjes over wetenschap, timmerwerk of dieren.
Een van de beste films ooit gemaakt blijft voor mij Inglorious Bastards. Verder zijn er maar weinig films die ik niet interessant vind. Wat series betreft is mijn kijklijst vooral gevuld met politieseries.
Erg goed! Ik kon gelijk aan de slag met video en dat is altijd goed!
Ik ben hier om af te studeren. Daarnaast help ik bij de podcast en andere videoproducties.
Mijn specialisme is video. Het trekt mij omdat het een super flexibel en krachtig medium is om informatie te geven. Bijvoorbeeld over bedrijven, producten of personen.
Geschreven door: Nick Brugman- Beijen
Nick is een marketing-manusje-van-alles bij OMA. Maar met een scherp oog voor usability en design maakt hij je website vooral beter … en mooier.